Koszty Dostawy

Możliwa wysyłka za granice po wcześniejszym ustaleniu szczegółów zamówienia oraz kwoty wysyłki.
Possible shipping abroad after having established the details of the contract and the amount of shipping. W przypadku ciężkich przedmiotów pow.5kg Wysyłka tylko i wyłącznie kurierem.

Ogólne:

Dokonując zakupów w Naszym sklepie możesz wybrać jedną z opcji dostawy 

- odbiór osobisty w naszym Magazynie ul. Pachońskiego 9/314 , 31-223 Kraków, godz. Pn-Pt: 8-15. W naszym magazynie nie prowadzimy sprzedaży tradycyjnej.

- firmą kurierska DPD  - dostawa produktów w dni robocze z reguły w ciągu 24 godzin od momentu nadania, tylko w mniejszych miejscowościach termin dostawy może wydłużyć się do 48 godzin

- firmą kurierska UPS  - dostawa produktów w dni robocze z reguły w ciągu 24 godzin od momentu nadania, tylko w mniejszych miejscowościach termin dostawy może wydłużyć się do 48 godzin

- korzystając z usług Poczty Polskiej - dostawy przesyłek (pocztex48 ) są do 48h od nadania paczki

- korzystając z usług Poczty Polskiej - dostawy przesyłek (list polecony ekonomiczny ) są z reguły do 7 dni od nadania

- firmą INPOST (Paczkomaty) - dostawa produktów w dni robocze z reguły w ciągu 24 godzin od momentu nadania, tylko w mniejszych miejscowościach termin dostawy może wydłużyć się do 48 godzin

- firmą INPOST (Kurier) - dostawa produktów w dni robocze z reguły w ciągu 24 godzin od momentu nadania, tylko w mniejszych miejscowościach termin dostawy może wydłużyć się do 48 godzin

 

Odbiór osobisty 

Odbiór osobisty zamówień jest możliwy w naszym magazynie na ul. Pachońskiego 9/314 , 31-223 Kraków, w godzinach ( Pn-pt od 8 do 15 ).
W magazynie nie prowadzimy tradycyjnej sprzedaży.
Po przygotowaniu zamówienia do odbioru osobistego wysyłana jest informacja mailowa.

 


Dostawa firmą kurierską DPD     

Kurier DPD Przelew- 14,99 zł

Kurier DPD Pobranie -16,99 zł

Dostawa odbywa się od poniedziałku do piątku. Czas dostawy wynosi 24 godziny od momentu wysłania, w mniejszych miejscowościach czas ten może się wydłużyć do 48 godzin. Każda przesyłka posiada swój unikalny numer przy pomocy którego można sprawdzić jej status i miejsce w którym aktualnie się znajduje. 

W momencie odebrania od Nas przesyłek przez kuriera, klient automatycznie otrzymuje na swoją skrzynkę mailową numer przesyłki oraz adres do strony na której będzie mógł sprawdzić  jej aktualny status i lokalizację

 

Dostawa firmą kurierską UPS    

Kurier UPS Przelew- 20,00 zł

Kurier UPS Pobranie -25,00 zł

Dostawa odbywa się od poniedziałku do piątku. Czas dostawy wynosi 24 godziny od momentu wysłania, w mniejszych miejscowościach czas ten może się wydłużyć do 48 godzin. Każda przesyłka posiada swój unikalny numer przy pomocy którego można sprawdzić jej status i miejsce w którym aktualnie się znajduje. 

W momencie odebrania od Nas przesyłek przez kuriera, klient automatycznie otrzymuje na swoją skrzynkę mailową numer przesyłki oraz adres do strony na której będzie mógł sprawdzić  jej aktualny status i lokalizację

 

 

 

Dostawa Pocztą Polską     

Poczta Kurier 48 - 9,99 zł 

Poczta Kurier 48 pobranie - 11,99 zł

List Polecony Ekonomiczny - 6,49 zł

Poczta Kurier 48 jest to nowe rozwiązanie poczty polskiej z gwarantowanym dostarczeniem paczki do 48h od nadania przesyłki.

List Polecony ekonomiczny z reguły dociera do odbiorcy do 7 dni roboczych.

W przypadku wysyłania Poczta Polską :

Przesyłki nadawane są przy wykorzystaniu zbiorczej książki nadawczej W przypadku zaginięcia lub zagubienia przesyłki przez pocztę: - Zgodnie z regulaminem Poczty Polskiej, jako tzw. masowy nadawca przesyłek reklamację możemy składać po upływie 14 dni roboczych od nadania przesyłki - poczta ma na rozpatrzenie reklamacji do 30 dni roboczych. Po otrzymaniu wyjaśnienia od przedstawiciela Poczty Polskiej, firma Kacperek skontaktuje się z Klientem w celu podjęcia dalszych decyzji odnośnie ponownej wysyłki towaru lub anulowania zamówienia i zwrotu gotówki.

 

 
 
 

Dostawa InPost (Paczkomaty)     

InPost Przelew  - 12,00zł 

InPost Pobranie - 14,00zł

Dostawa InPost (Kurier)     

Kurier InPost Przelew  - 11,99zł 

Kurier InPost Pobranie - 13,99zł

Kurier Inpost z przesyłką zwrotną - 18zł

Paczkomaty InPost to system skrytek pocztowych, służący do odbierania  paczek 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Osoba robiąca zakupy przez Internet – po zamówieniu przesyłki do Paczkomatu InPost - otrzyma SMS i e-mail z kodem odbioru. Aby odebrać przesyłkę wystarczy wpisać na panelu Paczkomatu InPost numer telefonu komórkowego oraz otrzymany kod odbioru, a skrytka z oczekiwaną przesyłką otworzy się.

W ciągu 2 dni roboczych od momentu nadania paczki, przesyłka znajdzie się w paczkomacie. Odbiór paczki jest możliwy o dowolnej porze dnia czy nocy.

Jeśli Klient nie odbierze przesyłki w ciągu 3 dni, zostanie ona przewieziona do najbliższego Oddziału InPost. O adresie, pod którym paczka będzie czekać do odbioru Klient zostanie poinformowany SMS-em i e-mailem. W przypadku nieodebrania przesyłki w ciągu 14 dni od momentu doręczenia jej do Paczkomatu InPost, InPost zwróci przesyłkę Nadawcy na jego koszt, pobierając opłatę równą kwocie nadania tej przesyłki.

Po podaniu kodu pocztowego w danych do wysyłki, pojawi się możliwość wybrania konkretnego paczkomatu. Klikając należy wybrać odpowiedni paczkomat i przejść dalej.

Kurier Inpost + przesyłka zwrotna - jeśli po zakupie kupujący będzie chciał zwrócić, wymienić towar wystarczy do nas napisać maila ( sklep@pielegnacjaobuwia.pl ) i poprosić o zwrot. Następnie ustalamy dzień odbioru i zamawiamy kuriera po odbiór paczki.

 

W przypadku zwrotu towaru przez Klientów korzystających z przywileju wysyłki gratis, Klient otrzymuje kwotę równą wartości zakupu .

Koszty dostawy automatycznie się zerują, gdy w koszyku zostanie przekroczoną odpowiednia kwota zamówienia określona w tabeli .

Wszystkie ceny dostaw zawierają VAT 23 % i są wyszczególnione na fakturze lub paragonie. W przypadku, kiedy przesyłka jest gratis koszt dostawy nie jest uwzględniany na dokumencie sprzedaży .

 
Złap
zniżkę
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium