Dlaczego warto wziąć na surviwal składany kubek silikonowy? 0
Dlaczego warto wziąć na surviwal składany kubek silikonowy?

Latem wielu poszukiwaczów przygód wyrusza na surviwal, nie tylko w celu sprawdzenia swoich umiejętności, ale także by odpocząć od zgiełku i pośpiechu miasta. Pakując swój plecak podręczny, często zabierają tylko najpotrzebniejsze rzeczy, zgodnie z ideą – im mniej tym lepiej, dlatego naszym zdaniem warto także zabrać podręczny składany kubek silikonowy.

Co zabrać na survivwl?

O tym, co zabrać na survival pisaliśmy już w poprzednim artykule. Survival jest to sposób na przetrwanie w trudnych warunkach, dlatego warto mieć z sobą tylko najpotrzebniejsze rzeczy, które dodatkowo zajmują jak najmniej miejsca w naszym plecaku. Pakując się, pamiętajmy, że celem naszej wyprawy ma być przede wszystkim zdobycie wiedzy, wzrost naszej pewności siebie, a także wykształcenie tek siego sposobu myślenia, który spowoduje, że będziemy w stanie poradzić sobie w trudnych warunkach. Wprawdzie kluczowym elementem naszego wyposażenia powinien być ubiór, lecz naszym zdaniem przydadzą się także odpowiednie naczynia, w tym składany kubek silikonowy.

Dlaczego warto zabrać na surviwal składany kubek silikonowy?

Składany kubek silikonowy nie zajmuje dużo miejsca, dzięki czemu z łatwością schowamy go nawet w kieszeni, dlatego jest to produkt, który warto zabrać ze sobą na survival. Ułatwi spożywanie zarówno zimnych, jak i gorących napoi, ponieważ wykonany jest z materiału, który zapewnia bezpieczną stabilność użytkowania. To praktyczne rozwiązanie, a sprytna silikonowa budowa sprawia, że kubki Bushmen są łatwe do rozłożenia i złożenia. Nie jest to produkt jednorazowy, dlatego z powodzeniem będzie nam służył na wielu survivalowych wypadach.

Specyfikacja:

Pojemność kubka - 200 ml.

Producent: Bushmen

Materiał: Silikon.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium