Wkładki antypotowe i inne sposoby na potliwość stóp 0
Wkładki antypotowe i inne sposoby na potliwość stóp

Sezon letni to czas, w którym wiele osób boryka się z problemem potliwości stóp. Jest to udręka, która niejednemu spędza sen z powiek. Podpowiadamy jak sobie radzić z nadmierną potliwością stóp i trwale pozbyć się problemu z nieprzyjemnym ich zapachem.

Botoks na pot

Nadpotliwość stóp nie tylko uprzykrza życie, ale przede wszystkim może doprowadzić do rozwoju wielu innych chorób, w tym grzybicy stóp. Niekiedy bywa tak duża, że jedynym rozwiązaniem wydaje się toksyna botulinowa. Zabieg wstrzykiwania botoksu skutecznie hamuje wydzielanie potu i wystarcza nawet na rok. Jest to skutecznie i bezbolesne rozwiązanie, które zapewni nam ulgę na wiele miesięcy.

Kąpiele na nadpotliwość stóp

Osoby borykające się z nadmierną potliwością stóp powinny pamiętać, że ciepła woda pobudza gruczoły potowe, dlatego ważne jest, aby myć je w chłodnej wodzie. To sprawia, że naczynia krwionośne ulegają obkurczeniu, a problem zminimalizowany do maksimum. Po kąpieli warto pamiętać o talku, który wchłania wilgoć. Odpowiednia pielęgnacja stóp w domu wzmocni działanie innych produktów i leków na nadpotliwość. Bardzo chwalonym produktem przez klientów jest talk Probut, jego systematyczne stosowanie pozwala skutecznie walczyć z potliwością stóp.

Wkładki antypotowe

Jeżeli borykamy się z nadmierną potliwością stóp na co dzień warto także stosować wkładki antypotowe. Znajdują one zastosowanie we wszystkich butach. Można je także zakładać do sandałów.

Wkładki antypotowe zawierają węgiel aktywny, który pochłania nieprzyjemny zapach stóp. Dostępne są w wielu różnych rozmiarach, dzięki czemu bez problemu dopasujemy je do naszego obuwia. Zapewnią nam komfort w codziennym życiu, ponieważ będziemy mogli zapomnieć o nieprzyjemnym zapachu. Zniknie dyskomfort spowodowany obawą przed zdjęciem butów.

Linki:

Preparat probut:

https://www.pielegnacjaobuwia.pl/pl/p/Preparat-Antybakteryjny-do-Butow-grzyby-bakterie-PROBUT/541

Wkładki Fresh Carbonex:

https://www.pielegnacjaobuwia.pl/pl/p/Wkladki-Antybakteryjne-Fresh-Carbonex-Kaps/4622

Pliki (1)

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium