Jak zamontować zatrzaski do ubrań? 0
Jak zamontować zatrzaski do ubrań?

Zatrzaski do ubrań to jeden z popularnych dodatków krawieckich umożliwiający łączenie dwóch elementów materiału. Wykorzystywane są zarówno w swetrach, spodniach, czy też wszelkiego rodzaju akcesoriach. Te niewielkie gabarytowo przedmioty dostępne są w wielu oryginalnych kolorach oraz wzorach, dzięki czemu nie tylko odnowią zniszczone ubranie ale także nadadzą mu nowy wygląd. Jak zamontować zatrzaski do ubrań w domu?

Jak zamontować zatrzaski do ubrań krok po kroku?

Zatrzaski odzieżowe dostępne są w różnych rozmiarach, wzorach i kolorach. Wystarczy dobrać odpowiednie i przygotować odpowiednie narzędzia do ich montażu.

Co będzie nam potrzebne:

  • zatrzaski odzieżowe lub napy, zatrzaski
  • przyrząd do montowania
  • młotek lub napownica ( w zależności od przyrządu )

Montaż zatrzasków krok po kroku:

W miejscu, w którym chcemy założyć zatrzask robimy dziurkę w dwóch miejscach, które mają być ze sobą połączone. Do tak przygotowanych miejsc wkładamy  elementy zatrzaski. Niestety do profesjonalnego założenia zatrzasku czy napy jest konieczny odpowiedni przyrząd. Można to też zrobić domowymi sposobami jak np. kulka od łożyska , jednak to rozwiązanie nie jest idealne.

Poprawnie zamontowane zatrzaski do ubrań powinny robić charakterystyczny „klik” przy zapinaniu a nie odpinać się przy lekkim poruszeniu materiałem.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium